JBL CS1214

300 mm

• Dobrý poměr cena/výkon
    • Dvojitý magnet
    • přibalený manuál obsahuje všechny potřebné Ts parametry
    • připojovací terminály na konektory ale to je běžné v této cenové hladině, já osobně k nim kabely vždy letuji

V Hondě CR-V mám celkem 3 tyto sw, ozvučnice 150L a 3x 10cm aeroport, zkoušel jsem různé ladění v mém případě vyhovuje spíše ladění na vyšší frekvence. Zapojeno mám paralelně na 1.33ohm, zesilovač Hifonics Brutus BX750 ,v plánu je o něco silnější abych woofery vybudil naplno. Celkově jsem velmi spokojený a doporučuji, hlavně do levných sestav o více subwooferech.

• Dobrý výkon,přijatelná cena

spokojenost

• , zakoupeno v Ahifi

Dobrý poměr cena vs kvalita.

Výkon
Frekvenční rozsah do
200 Hz
Průměr
300 mm

Subwoofer JBL CS1214 12" subwoofer JBL ze základní řady CS, který i přes svoji nízkou cenu dokáže překvapit každého začínající "autohifíka." Pokud hledáte 12" subwoofer v ceně něco málo nad 1000,- je tohle volba, kterou jednoznačně doporučujeme. 250 W RMS a 90 dB citlivost jsou v dané cenové kategorii opravdu skvělé hodnoty.

• Dobrý poměr cena/výkon
    • Dvojitý magnet
    • přibalený manuál obsahuje všechny potřebné Ts parametry

• Dobrý výkon,přijatelná cena

spokojenost

• , zakoupeno v Ahifi

Dobrý poměr cena vs kvalita.

• , zakoupeno v AUTOHIFI - HFC servis

• Dobrá cena
    • Značka, která je dlouho na trhu.
    • ŽÁDNÉ

Za málo peněz hodně muziky.