Magnat Edition BS 30

• dobrá cena
    • mohla by být ochranná mřížka, dokoupil jsem

v této cenové kategorii dobrý nákup

• , zakoupeno v Inter-Store.cz

• Super cena za hodně muziky subwoofer hraje krásně.

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Hlavně kvalita
    • u modelu B30 chybí ozvučnice

měl jsem již Magnat Powerbull,killerbull,transforce 1200 a nyní B30.nejlepší byl transforce,ale je rozměrnější,jinak tato značka u mě patří ke špičce

Výkon
250 Hz
10 kg kg
Průměr
300 mm

Magnat Edition B30: pasivní subwoofer s 300mm subwooferem v bassreflexové ozvučniciMagnat Edition B30 parametry: výkon RMS/MAX: 250/800W, fr.rozsah: 25-250Hz, impedance: 4ohmy, citlivost: 91dB, ozvučnice z MDF, rozměry: 430x390x355/265mm, váha: 11kg, vyšité logo Magnat na ozvučnici.

• , zakoupeno v hifi24

• Skvělé zpracování
    • dostačující výkon
    • Trošku větší rozměry
    • nemá bassreflex

Chtěl jsem nějakého menšího subíka do mojí maličké ibizy a tudíž jsem se musel rozloučit s bassreflexem... čili jsem koupil tento super subík a rozhodně koupě nelituji! :) Větší výkon na tak malé auto fakt nemá žádný smysl, už tohle je randál jako sviň. Jen pro upřesnění... ve svém zpětném zrcátku nic nevidím, jelikož se chvěje do všech stran a široko daleko je slyšet vrzání mého víka kufru, spz a zadního stěrače.. Když si sednu dovnitř a ohulím to, tak cítím i takový jakoby průvan kolem hlavy... Opravdu nemám slov, čekal jsem, že za ty peníze to bude nějaké ořezávátko a přitom je to bezvadný rachot s čistýma basama, bez žádného zkreslení nebo pazvuků a za super prachy :)

• , zakoupeno v Inter-Store.cz

• Super cena za hodně muziky subwoofer hraje krásně.

• Pro mě naprosto perfektní hraje výborně za tu cenu :)
    • Nic :)

zakoupil jsem si tento subwoofer i ze zesilovačem magnat a kabely jako celou sadu a opravdu sem spokojen hraje to výborně všem doporučuji za tu cenu :) Maximální spokojenost ;)

• Je to dobrej kousek akorat to neni bassreflexova ozvucnice coz bych asi chtel jenom vytknout!!!!

Není to Bassreflex jak uvádí nabídka!!!

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Hlavně kvalita
    • u modelu B30 chybí ozvučnice

• , zakoupeno v Ahifi

• DOBRA ZNACKA,DOBRA CENA
    • SUBWOFER NEMA "BASS BOST,, (TAK ZVANY BUD "NADECH,, NEBO "VYDECH,,)PRO ZVIRAZNENI BASU SNAD JEDINY MODEL NA KTEREM NENI MAJ HO VSECHNY BEDNY (MOZNA TO TAK MA BYT NEVIM)

JINAK JSEM ASI SPOKOJEN.