Nejnovější recenze ze sekce Subwoofery do auta

Přidáno: 16. ledna 2012

• cena produktu
  • kvalita zpracování boxu
  • výkon subwooferu a akustický tlak
  • design a klasický tvar boxu
  • k dokonalosti mu chybí suchý zip proti klouzání v kufru avšak ten si člověk snadno přisponkuje

Subwoofer vlastním přes 3 roky a najezdil jsem s ním poměrně dost kilometrů. Svým výkonem dokáže rozbubnovat auto, až běhá spolujezdcům mráz po zádech a přitom si uchovává slušné hudební vlastnosti. Stačí mu dvoukanálový zesilovač zapojený do můstku. Slyšel jsem hrát i dražší subwoofeery, ale tenhle je v porovnání s pořizovací cenou vynikající.

Závěrem bych chtěl dodat, že žádná reprosoustava vám nebude hrát bez kvalitního autorádia. Pro pořádné výkony a kvalitu zvuku bez šumění a jiného rušení, by člověk měl volit rádio nejlépe s 3 páry výstupu koax ve 4V provedení. Za sebe mohu říct jen Pioneer !

Magnat Edition BS 30

Magnat Edition BS 30

Přidáno: 13. ledna 2012

• Je to dobrej kousek akorat to neni bassreflexova ozvucnice coz bych asi chtel jenom vytknout!!!!

Není to Bassreflex jak uvádí nabídka!!!

Boschmann BOZ-10ZF

Boschmann BOZ-10ZF

Přidáno: 5. ledna 2012

n

Přidáno: 4. ledna 2012

• Výkon, kvalita

Jednoduše řečeno. Kdo si chce poslechnout opravdu dobré basy není nač váhat nad koupí. Plně spokojen.

JBL CS1204B

Star Bass B300-7

Ověřený zákazník VideoTech.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. prosince 2011

Zakoupeno v VideoTech.cz

• I na tak celkem malý výkon 400W mam moc dobrej zvuk.

Je to jinej zvuk

Clarion SRV202

Clarion SRV202

Přidáno: 18. prosince 2011

• Kompaktni rozmery nezabirajici mnoho mista v kufru.
  • Pomerne dobre basy s prihlednutim na celkove rozmery a stavbu subwooferu.
  • Jednoduche zapojeni a nastaveni/klasika.
  • Diky konstrukci nezatlumene skrini nutne najit vhodne umistneni v kufru....
  • Dale si chvilku "hrat" s hlasitosti /pokus-omyl.

Vzhledem k cene/u me bazarove jsem spokojen.
Sic to neni na basovani pro celou ulici ale pro zdurazneni basu s prehledem staci.

Přidáno: 7. prosince 2011

Zakoupeno v Ahifi

• skvěle vypadá a luxusně hraje

Tento produkt se mi moc líbil.

Dibeisi P1207

Dibeisi P1207

Přidáno: 8. listopadu 2011

• mozno cena

Box je s nekvalitnej drevotresky nedostatocne zlepena bedna repruduktor sa prehrieva ale co by som chel za taku cenu vsak

Přidáno: 7. listopadu 2011

• dobrý výkon
  • čistota zvuku
  • dobrá cena
  • hodně hudby za málo peněz
  • žádné jsem nenašel

Při použití kvalitní kabeláže a dostatečně výkoného zesilovače dokáže tento subwoofer opravdu rozdunět vaše auto. Tento produkt mi byl doporučen na ahifi.cz, doporučuji tento obchůdek. Po monosti poslechu v Brně na prodejně jsem neváhal a zakoupil. Mohu srovnat s Blaupunktem GT( podobný udávaný výkon), ale bull byl cca 2x silnější. Je vhodný jak na rockovou, metalvou hudbu i na hip hop a elektro či trance.

Dibeisi P1202

FLI Trap 10 Active

FLI Trap 10 Active

Přidáno: 16. října 2011

Zakoupeno v Ahifi

• skvělé, nadmíru spokojen, nevyužitelný výkon

skvělé - vřele doporučuji

Přidáno: 11. října 2011

• Super,síla výkonu jde znát

Krásně masíruje zádá:-D snadné zapojení,pokud máte zesilovač výkoný pro tento buffer tak je to super

Crunch GPX 8 VENTED

Crunch GPX 8 VENTED

Přidáno: 5. října 2011

Zakoupeno v Ahifi

• na jeho rozmery celkem slusny jak dokaze zahrat kde ma zadunet zaduni :-)

mel sem pokazde radove petkrat silnejsi suby ale uz sem potreboval mistu v aute a tenhle prcek vcelku dokazal prekvapit

Edge EDB12A

Edge EDB12A

Přidáno: 11. září 2011

• Výkon
  • Dá se použít místo masážního křesla :-D
  • Design
  • Celková velikost
  • Přesné basy
  • Už od malých hlasitostí hraje krásně
  • Já měl trochu problém se zapojením
  • Zesilovač by mohl být trochu silnější

Mám Mondeo III, docela velké auto a tento subáč v něm udělá peklo :-) Překvapil mě hlavně tím, jak umí v autě vytvořit tlak a jak basuje nádherně už od malých hlasitostí. Naopak by neuškodil trochu silnější zesilovač, protože při větší hlasitosti je slyšet nepříjemný zvuk a je poznat, že je to na vrchu jeho sil... Před tímto subáčem jsem měl Sencor 100W RMS a musím uznat, že rozdíl téměř 3 tisíc je znát. Také musím vyzvednout jeho design, který je stylový a člověk se nestydí otevřít kufr. Výkon je víc než jen pro podbarvení basů :-) Ovšem příště už bych asi skusil pasivní subáč, ovšem mezi aktivníma a v této cenové kategorii podle mého naprostá špička aktivních subáčů!

Přidáno: 31. srpna 2011

(naposledy upraveno 31. srpna 2011)

Zakoupeno v Ahifi

• V kufru mensich aut jako je Golf nezabere tolik mista. Hraje velice dobre! Byl to vynikajici kup!

Produkt vypada vzhledove moc pekne a skvele hraje. To jsme slyseli na tungovem srazu a tak moc se nam to zalibilo,ze jsme si ji proste objednali. :) Produkt doporucuji vsem mladistvym tunerum :)

Ground Zero GZTB 300BR

Ground Zero GZTB 300BR

Přidáno: 27. srpna 2011

• vzhled
  • velikost (mám kombíka s velmi dobrým prostorem)
  • nehraje špatně - v závislosti na zesilovači
  • nejspíš nic

Toto byla moje úplně první bedna kterou jsem si pořídil a byl jsem s ní moc spokojený. Vzhled byl velice dobrý, i sama kvalita ozvučnice nebyla vůbec špatná, potažená byla moc hezky a na bočnicích byla imitace plechu, která z dálky vypadala docela slušně. Ozvučnice byla vzadu i vytlumená, takže samotná ozvučnice byla moc pěkně zpracovaná. Ve spojením se subwooferem a mého tehdejšího dvoukanálového zesilovače také od Ground Zera hrála moc pěkně. Zvuk bas byl kvalitní a když se tomu trochu nakouřilo, tak dokázalo to udělat i pěkný randál který byl slyšet docela daleko :-) Vzadu byla ozvučnice skosená aby pěkně doléhala na zadní sedačky, což trochu i šetřilo místem. Podle mého názoru hodně bohatě stačí i když chcete aby to solidně dunělo :-)

Magnat AD 300 Series II

Magnat AD 300 Series II

Přidáno: 22. srpna 2011

• vzhled
  • výkon
  • nic nemám

Je to můj druhý subwoofer po GZTB, který měl 400 W RMS. Se slabším dvoukanálovým zesilovačem také od Ground Zera nehrál špatně. Každopádně nyní mám daleko silnější monoblok od Magnatu, Magnat AD 300 series II a bassreflexovou ozvučnici o objemu kolem 50 litrů a už je to celkem solidní nářez. A ještě k tomu mám kombíka ale Magnatu to vůbec nevadí, hraje jako šílený. Určitě mohu doporučit ve spojení s dobrým zesilovačem.

Massive Audio Rebel 12

Massive Audio Rebel 12

Ověřený zákazník prohifi.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. srpna 2011

Zakoupeno v prohifi.cz

• Skvělý zvuk
  • hluboké basy
  • dobrá cena

Za málo peněz hodně muziky

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25